Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Šarnyrai - FORD FIESTA V (JH_, JD_) detalės, jungiančios pakabos detales, kurios išlaiko automobilio stabilumą važiuojant nelygia kelio danga. Automobilio šarnyrus sudaro metalinis strypas, tvirtinamas į apkabą. Kiekviename automobilyje yra mažiausiai du šarnyrai, esantys priekinėje pakabos dalyje, jungiantys ratus su apatinėmis bei viršutinėmis šakėmis.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) šarnyrai dažniausiai nusidėvi dėl transporto priemonės eksploatavimo nelygiais, duobėtais keliais. Seni šarnyrai kartais turi pasenusią apsauginę gumą ar dėl kitų remonto darbų pažeistą ją ko pasekoje pro ją patenka drėgmė ir yra išplaunamas tepalas, toks šarnyras sugenda ir pradeda klibėti.
Dėl susidėvėjusių šarnyrų dėvisi ir kitos automobilio pakabos dalys, o klibantis šarnyras gali ir išsinerti, tokiu būdu atpalaiduodamas ratą nuo pakabos. Dėl to gali sugesti transporto priemonės vairo traukės ar amortizatorius.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas FORD FIESTA V (JH_, JD_) šarnyras tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) šarnyrai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.