FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi Važiuoklės dalys Pagalvės dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Pagalvė pavarų dėžės
Į užklausą
Pagalvė variklio
Į užklausą
Pagalvės laikiklis
Į užklausą
Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Pagalvės – FORD FIESTA V (JH_, JD_) detalės kurios laiko pritvirtintą variklį prie transporto priemonės kėbulo.
Variklio pagalvės savo sandara primena sailenblokus – jų vidus padengtas tepalais arba guma, kuri slopina variklio vibraciją.
Automobiliui keičiant savo padėtį, variklio apsukos staigiai kyla ir leidžiasi – tuomet pagalvės patiria didžiausią apkrovą. Variklių pagalvės dėvisi dėl įvairių priežasčių - dėl padidėjusios variklio vibracijos, dėl detalės amžiaus ir kitų mechaninių pažeidimų.
Suplyšusios FORD FIESTA V (JH_, JD_) variklio pagalvės apie gedimus išduoda vibracija, juntama transporto priemonės salone, kartais dreba pavarų svirtis. Susidėvėjusios pagalvės gali pažeisti automobilio pakabos detales, suplėšyti duslintuvo gofras bei gumas ar kitaip apgadinti kitas detales.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos FORD FIESTA V (JH_, JD_) variklio/pavarų dežės pagalvės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžės/variklio pagalvės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.