Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Uždegimo sistemos paskirtis – užtikrinti sklandų ir stabilų FORD FIESTA V (JH_, JD_) uždegimo procesą, ekonomišką ir ekologišką variklio darbą. Tinkamai veikianti uždegimo sistema tausoja automobilį, užtikrina efektyvų kuro panaudojimą. 
Dažniausiai FORD FIESTA V (JH_, JD_) neužsiveda, kai sutrinka viena iš uždegimo sistemos dalių veikla: nusėda akumuliatorius, sugenda pakaitinimo žvakės, pertraukiklis-skirstytuvas, rotorius, kondensatorius, netvarkingas aukštosios įtampos laidas. 
Vairuotojai ne visada gali patys nustatyti FORD FIESTA V (JH_, JD_) uždegimo sistemos gedimus, tačiau kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad visos sistemos dalys būtų švarios, kontaktai - tvarkingi ir patikimai sujungti, o akumuliatoriuje netrūktų elektrolito.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FIESTA V (JH_, JD_) uždegimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) uždegimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.