Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

FORD FIESTA V (JH_, JD_) davikliai – įrengti tam, kad įspėtų vairuotoją apie automobilio funkcijų sutrikimus. Davikliai gali būti temperatūriniai, greičio, slėgio ir padėties. Davikliai pagal impulsus skaičiuoja sistemos darbą ir pateikia informaciją automobilio kompiuteriui. Kompiuteris yra sureguliuotas taip, kad duotų atitinkamus signalus vairuotojui kai daviklių parodymai viršija nustatytas ribas. Temperatūriniai davikliai yra įmontuoti variklio sistemoje, greičio davikliai įmontuoti ratų sistemoje, slėgio – ratų ar bloko sistemoje, padėties – vairo kolonėlės ar ant amortizatorių.
Dažniausiai pasitaikantys FORD FIESTA V (JH_, JD_) daviklių gedimai yra mechaniniai, išorės pažeidimai arba vidinis daviklio dalies susidėvėjimas.
Norint prailginti FORD FIESTA V (JH_, JD_) daviklių gyvavimo ir efektyvaus darbo trukmę, reikėtų vengti sąlyčio su vandeniu ir tikrinti, kad daviklių jungtys nebūtų atviros ir pažeidžiamos korozijos. Perkant x automobilio daviklius, rekomenduojama rinktis sertifikuotus produktus ir vengti pigių, nekokybiškų kopijų.
Tinkamai pasirinkti ir reguliariai tikrinami FORD FIESTA V (JH_, JD_) davikliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) davikliai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.