FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi Elektros sistema Varikliukai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Langų plovimui varikliukas
Į užklausą
Pečiuko varikliukas
Į užklausą
Radiatoriaus varikliukas
Į užklausą
Valytuvų varikliukas
Į užklausą
Žibintų plovimui varikliukas
Į užklausą
Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Varikliukai - FORD FIESTA V (JH_, JD_) detalės, kurios pagerina vairuotojo komfortą sunkiai mechaniškai veikiančias sistemas, pakeisdamos valdomomis elektra. FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliukai gali būti langų stiklų pakėlimo, valytuvų, langų apiplovimo, sklendžių reguliavimo, centrinio užrankto, veidrodėlių reguliavimo, sėdynių, liuko reguliavimo ir t.t.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliukai dažniausiai nustoja funkcionuoti dėl angliukų susidėvėjimo, plastmasinių dantračių sudilimo arba pagalbinių mechanizmų, tokių kaip troseliai, elektros laidai veikimo sutrikimų.
Dėl susidėvėjusių FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliukų, sistomos gali nustoti veikti apskritai ir nebūti valdomos net mechaniniu būdu.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliukai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliukai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.