FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi Elektros sistema Relės/Saugikliai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Kondicionieriaus relė
Į užklausą
Rėlė
Į užklausą
Rėlė generatoriaus krovimo
Į užklausą
Saugiklis
Į užklausą
Valytuvų relė
Į užklausą
Žibintų relė
Į užklausą
Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Pagrindinė FORD FIESTA V (JH_, JD_) rėlių paskirtis valdyti įjungimo, išjungimo, srovės padavimo procesus. Dažniausiai rėlės yra sumontuotos valdymo bloke arba prie įrenginio, kuriam valdyti jos yra skirtos. Saugiklių dėžė yra įmontuota salone ir/arba variklio skyriuje. Saugikliai yra skirti apsaugoti nuo per didelių įtampos šuolių. Sugedus tam tikram įtaisui, saugikliai saugo nuo trumpojo jungimo.
Saugikliai rūšiuojami pagal praleidžiamą įtampos stiprumą ir žymimi amperais nuo 5 iki 120.
Sutrikus tam tikro elektros įrenginio funkcionavimui, rekomenduojama tikrinti FORD FIESTA V (JH_, JD_) saugiklius ir rėles, nes šios dalys sugesdamos apsaugo nuo didelių elektros sistemos gedimų.
Tinkamai veikianti FORD FIESTA V (JH_, JD_) rėlių ir saugiklių sistema užtikrina visų elektros prietaisų funkcionavimą.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami FORD FIESTA V (JH_, JD_) rėlės ir saugikliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) saugikliai, rėlės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.