Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Pagrindinė FORD FIESTA V (JH_, JD_) šildymo sistemos paskirtis - palaikyti optimalią temperatūrą transporto priemonės salone. Įprastai FORD FIESTA V (JH_, JD_) šildymo sistemą sudaro salono šildytuvas, ventiliatorius, reguliuojamos oro angos bei temperatūros valdymo prietaisai. Naujesnio modelio transporto priemonėse taip pat montuojamas ir filtras, kuris sulaiko dulkes, kietąsias daleles ir kitas nuodingas medžiagas.
Tinkamai veikianti automobilio šildymo sistema užtikrina gerą kelio matomumą šaltuoju metų sezonu (apsaugo langus nuo rasojimo) ir sudaro komfortabilias sąlygas vairuotojui bei keleiviams.
Daugelyje naujesnių automobilių sumontuotos nukreipiamosios oro angos į gale sėdinčių keleivių kojas. Tai užtikrina tolygų ir vienodą šilto oro paskirstymą automobilio salone. Kad greičiau šaltu metų laiku įšiltų langai, naudojami elektriniai priekinio ir galinio langų šildytuvai.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FIESTA V (JH_, JD_) salono šildymo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) salono šildymo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.