Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Kondicionierius - FORD FIESTA V (JH_, JD_) salono orą atšaldantis įrenginys. Suslėgtos freono dujos cirkuliuoja kondicionavimo sistemoje tokiu būdu šaldydamos orą.
Viena iš FORD FIESTA V (JH_, JD_) kondicionieriaus gedimo priežasčių gali būti aušinimo sistemos siurblio defektai, užterštumas nešvarumais ir kietosiomis dalelėmis ar neveikiantis transporto priemonės radiatoriaus ventiliatorius. Norint išvengti šių gedimų, būtina reguliariai valyti ir tikrinti šias detales.
Seni FORD FIESTA V (JH_, JD_) kondicioniaus tepalai, kuriuose susikaupė dulkių ir purvo taip pat neigiamai veikia kondicionieriaus efektyvumą - bet kokie nešvarumai, kietosios dalelės, patekusios į kompresoriaus tepalus gali sugadinti kondicionavimo sistemos stūmoklį - tuomet kondicionieriaus siurblys nebeveiks. Taip gali nutikti ir dėl nepakankamo kondicionieriaus sistemos tepalų kiekio.
Rekomenduojama kasmet tikrinti freono kiekį ir išvalyti (sutepti) kondicionavimo sistemą. Atliekant šiuos darbus būtina nepamiršti keisti kondicionieriaus sausintuvą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas FORD FIESTA V (JH_, JD_) kondicionierius tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) kondicionierius ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.