Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Duslintuvas - FORD FIESTA V (JH_, JD_) detalė, skirta mažinti triukšmui, sukeliamam į atmosferą iš variklio išmetant dujas ir filtruoti nuodingas medžiagas.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvai rūdija ir iš išorės, ir iš vidaus. Dažnai prakiurusį duslintuvą išduoda ne tik pašaliniai garsai, bet ir salone užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje sukelia įvairius sveikatos sutrikimus - silpnumą, galvos skausmą.
Nedidelius duslintuvo defektus - pramuštas vietas ar mažus rūdžių plotus - pakanka suvirinti. Tačiau prieš imantis remonto, būtina įvertinti išmetimo sistemos būklę - jei duslintuvas labai surūdijęs, toks taisymas bus laikinas sprendimas. Surūdijusį ir pasenusį FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvą rekomenduojama keisti nauju - dažniausiai keičiama tik vidurinioji duslintuvo dalis, nuo variklio pabaigos iki pat galinio bakelio.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai keičiamas FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.