FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi Išmetimo sistema Dujų recirkuliacijos sistema (EGR) dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

AGR vožtuvas
Į užklausą
EGR slėgio daviklis
Į užklausą
EGR vakuumas
Į užklausą
Kietųjų dalelių (DPF) filtro slegio daviklis
Į užklausą
Tarpinė EGR vožtuvo
Į užklausą
Vožtuvas EGR (elektrinis)
Į užklausą
Vožtuvas EGR (pneumatinis)
Į užklausą
Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Dujų recirkuliacijos sistema (EGR) FORD FIESTA V (JH_, JD_) varikliuose įmontuojama siekiant sumažinti į aplinką išmetamų nuodingų ir žalingų aplinkai medžiagų kiekį. Išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema EGR sumažina azoto oksidų ir kitų dalelių emisiją iki 50 proc.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) išmetamųjų dujų recirkuliacijos vožtuvas (EGR vožtuvas) dujas nukreipia į degimo kamerą - šis procesas padeda sumažinti toksiškų medžiagų kiekį išmetamosiose dujose. Be to, išauga sunaudojamo kuro efektyvumas: šylant ir spartėjant alkūninio veleno sūkiams, variklis sunaudoja mažiau degalų nei įprasta.
Išmetamųjų dujų vožtuvas nuolat sąveikauja su įkaitusiomis išmetamosiomis dujomis, todėl būtent ši detalė yra dažniausiai gendanti dujų recirkuliacijos sistemos dalis. Apie vožtuvo gedimus informuoja sumažėjusi FORD FIESTA V (JH_, JD_) variklio galia.
Dažniausiai dujų recirkuliacijos sistemą taip pat gali sugadinti prastos kokybės degalai - dalis išmetamųjų dujų pro EGR vožtuvą patenka į kuro įsiurbimo sistemą, o kartu su jomis – ir kietosios dalelės bei nešvarumai.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FIESTA V (JH_, JD_) dujų recirkuliacijos sistema (EGR) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) dujų recirkuliacijos sistema (EGR) ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.