FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi Išmetimo sistema Duslintuvo surinkimo dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Duslintuvo gofra (parduodama pagal išmatavimus)
Į užklausą
Duslintuvo mova
Į užklausą
Duslintuvo pakabinimo guma
Į užklausą
Duslintuvo tvirtinimo sąvarža
Į užklausą
Duslintuvo žiedas
Į užklausą
Tarpinė duslintuvo sujungimo
Į užklausą
Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Duslintuvo surinkimo dalys - FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvo detalės, skirtos sujungti atskirus bakelius ir vamzdžius į vientisą sistemą, užtikrinti, kad išmetamosios dujos sklistų tik per išmetimo angą.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvai rūdija ir iš išorės, ir iš vidaus. Dažnai prakiurusį duslintuvą išduoda ne tik pašaliniai garsai, bet ir salone užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje sukelia įvairius sveikatos sutrikimus - silpnumą, galvos skausmą.
Nedidelius duslintuvo defektus - pramuštas vietas ar mažus rūdžių plotus - pakanka suvirinti. Tačiau prieš imantis remonto, būtina įvertinti išmetimo sistemos būklę - jei duslintuvas labai surūdijęs, toks taisymas bus laikinas sprendimas. Surūdijusį ir pasenusį duslintuvą rekomenduojama keisti nauju - dažniausiai keičiama tik vidurinioji duslintuvo dalis, nuo variklio pabaigos iki pat galinio bakelio.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvo remontui reikalingos šios detalės:
 - Duslintuvo gofros;
 - Duslintuvo movos;
 - Duslintuvo pakabinimo gumos;
 - Duslintuvo tvirtinimo sąvaržos;
 - Duslintuvo žiedai;
 - Duslintuvo sujungimo tarpinės.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai keičiamas FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) duslintuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.