Informacija

Sankaba ir pavarų dėžė

Bendra informacija

Pavarų dėžė – FORD FIESTA V (JH_, JD_) mechanizmas, sudarytas iš sukabintų krumpliaračių, velenų ir pavarų perjungimo mechanizmo.
FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžė skirta keisti automobilio važiavimo greitį, kryptį, traukos jėgą, taip pat atjungti transmisiją nuo variklio, kai transporto priemonė nejuda.
Pagrindinės FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžės funkcijos:
 - priklausomai nuo apkrovos keičia sukimo momentą ir sūkius;
 - variklio sūkius transformuoja į įvairius važiavimo greičius;
 - keičia varančiųjų ratų sukimosi kryptį;
 - atjungia variklį nuo varančiųjų ratų esant tuščiajai eigai (automobiliui stovint vietoje ir veikiant varikliui).
FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžė padeda užtikrinti optimalias transporto priemonės traukos, greičio funkcijas, reguliuoja degalų sąnaudas. Šis įrenginys taip pat turi aukštą naudingumo koeficientą ir paprastai dirba tyliai.
Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžės gedimai: sudylantys krumpliaračiai, lūžtantys jų krumpliai, susidėvintys guoliai ir jų lizdai, susidėvintys pavarų perjungimo mechanizmo fiksatoriai, lūžtančios jų spyruoklės. Dėl šių gedimų pavarų dėžėje girdimi pašaliniai garsai, ūžesys, pavaros dažnai pačios išsijungia ir jas sunku įjungti.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FIESTA V (JH_, JD_) pavarų dėžė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.