Paskirstymo diržo komplektas TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) Variklio dalys Paskirstymo mechanizmas
Atgal

Paskirstymo diržo komplektas (5695170)

 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
krumplių skaičius 178
plotis [mm] 25

Paskirstymo diržo komplektas - TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) paskirstymo sistemos detalė.
Rekomenduojama, kad visos paskirstymo sistemos detalės būtų nepažeistos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_), paskirstymo diržo komplektas turi būti nesusidėvėjęs ir keičiamas periodiškai. Idealiausia, jei nusidėvėjimą nustato specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu atlikęs automobilio apžiūrą.
TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) paskirstymo diržo komplektas yra svarbi detalių visuma, nes užtikrina viso variklio darbą ir sukimo jėgos perdavimą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) paskirstymo diržo komplektas tarnaus ilgai ir efektyviai. TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) paskirstymo diržo komplektas ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.