Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Netvarkingi ir susidėvėję OPEL OMEGA B universalas (21_, 22_, 23_) amortizatoriai tiesiogiai daro įtaką automobilio važiavimo kokybei ir saugumui. Esant netvarkingiems amortizatoriams automobilis kelyje yra nestabilus, todėl stabdant staigiai – stabdymo kelias prailgėja ir galima patirti autoavariją.
Taip pat nepamirškime kad susidėvėję amortizatoriai tiesiogiai kenkia ir kitiems automobilio pakabos elementams – tai yra vairo traukėms, šarnyrams, stabilizatoriams ir kitoms dalims, nes automobilio ratas kurio amortizatorius yra netvarkingas, turi ženklų judėjimą ir pernelyg didelės vibracijos dėka gerokai sutrumpina visų kitų pakabos detalių darbą.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama OPEL OMEGA B universalas (21_, 22_, 23_) amortizavimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Nepamirškite kartą per metus patikrinti OPEL OMEGA B universalas (21_, 22_, 23_) amortizatorių sertifikuotame autoservize, turinčiame specialias amortizatorių patikros stakles.
Pigiausiosdalys.lt - OPEL OMEGA B universalas (21_, 22_, 23_) amortizavimo sistemos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.