UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ

Tepalas varikliui TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.6 VVT-i (2002.01 - 2006.12)

Pridėkite reikiamą automobilio detalę į užklausą. Pridėję visas reikiamas dalis spauskite „Siųsti užklausą“. Vadybininkas parinks Jūsų automobiliui tinkančią detalę.

Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:

Pigiausią variantą Vidutinės kokybės Aukščiausios kokybės

Pasirinkite detalę:

Jei pageidaujate galite pasirinkti konkretaus gamintojo detalę (iki 3 gamintojų). Esant galimybei vadybininkas pateiks pasiūlymą pasirinkto gamintojo automobilio detalės.

Bendra informacija
Tepalas varikliui – TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_), kaip ir kiekvienam automobiliui yra gyvybiškai svarbus skystis, pilamas į variklio sistemą tam, kad suteptų ir padėtų nesusidaryti trinčiai tarp judančių detalių.
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) tepalą varikliui rekomenduojame rinktis pagal gamintojo rekomendacijas ir keisti tokiu laiko ar nuvažiuotų kilometrų periodu, kokį rekomenduoja specializuoto autoserviso darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų automobilio būklę.
Renkantis TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) tepalą varikliui rekomenduojama atsižvelgti ne į gamintojo prekės ženklo žinomumą, bet į SAE klampos indeksą, bei API grupę.
Reguliariai tikrinamas ir keičiamas TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) tepalas varikliui užtikrins ilgą ir efektyvų variklio gyvavimo laiką. Pigiausiosdalys.lt – TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) tepalas varikliui ir kiti automobilių skysčiai bei tepalai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.