Turbina MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) Variklio dalys Turbina
Atgal
        Turbina 127598 gera kaina internetu

Turbina (127598)

 • Originalus detalės kodas: 6470900180
 • Originalus kodas: 6470960099
 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius
papildomai reikalingų dalių ieškokite priedų sąraše

Turbina MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211), tai dalis, suteikianti transporto priemonei užtektinai galios tam, kad automobilis greičiau įsibėgėtų.
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) turbinos yra varomos išmetamosiomis dujomis, kurios išmetimo vožtuvais pašalintos iš degimo kameros, patenka į išmetimo kolektorių, prie kurio pritvirtintas turbokompresorius. Išmetamosios dujos suka turbinos rotorių. Karštis, kurį išskiria turbinos mechanizmas gali sugadinti ar kitaip neigiamai paveikti automobilio variklio detales - norint to išvengti, turbina ir išmetimo kolektorius turi būti izoluoti nuo kitų detalių. Taip pat, siekiant išsaugoti MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) turbinos ilgaamžiškumą ir patikimumą, patariama baigus kelionę iš karto neužgesinti įkaitusio transporto priemonės variklio, geriau keletą akimirkų palaukti, kol jis atvės - tokiu būdu išvengiama mechanizmo perkaitimo ir laiku keisti tepalus.
Tinkamai prižiūrima MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) turbina tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) turbinos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.