OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V Elektros sistema Starteris dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Bendiksas starterio
Į užklausą
Elektromagnetas starterio
Į užklausą
Rotorius starterio
Į užklausą
Šepetėliai starterio
Į užklausą
Starteris
Į užklausą
Statorius starterio
Į užklausą
Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

OPEL VECTRA C GTS variklio starteris reikalingas varikliui užvesti.
Patikimai ir nenutrūkstamai veikiantis starteris svarbus visais metų laikais, tačiau itin reikšmingas atšalus orams - dėl žemos oro temperatūros daugumos automobilių variklius sunku užvesti, todėl padidėja starterių darbo krūvis.
OPEL VECTRA C GTS starteris yra trumpalaikio veikimo elektros prietaisas, todėl, jei automobilis neužsiveda per 20 sekundžių, nereikėtų ir toliau bandyti jo užkurti, nes kitu atveju jis bus gadinamas. Nusidėvėjęs ir nekokybiškai veikiantis starteris eikvoja transporto priemonės akumuliatorių.
Dažniausiai pasitaikantys OPEL VECTRA C GTS starterių gedimai - nestabilus įtraukiančiosios relės veikimas ir nusidėvėję šepetėliai ar kitos starterio dalys.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai tikrinamas OPEL VECTRA C GTS starteris tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - OPEL VECTRA C GTS starteris ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.