Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

Įprastai TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) stiklų valytuvus rekomenduojama keisti kas šešis mėnesius, tačiau daugelis vairuotojų nepaiso saugumo reikalavimų ir laukia, kol valytuvai visiškai susidėvės.
Nuolatinė oro temperatūros kaita, atšiaurios oro sąlygos bei, žinoma, valytuvų trintis į stiklą palaipsniui mažina TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) stiklų valymo efektyvumą. Keliuose barstoma druska, patenkanti ant stiklo, vabzdžių liekanos bei UV spinduliai taip pat spartina valytuvų nusidėvėjimą. Nors valytuvo šluotelė pagaminta iš patvarios gumos, kuri yra labiausiai lanksti ir elastinga, tačiau veikiama karščio ir kitų išorinių faktorių ilgainiui tampa trapi ir greitai nusidėvi.
Nereikėtų pamiršti pasirūpinti ir TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) žibintų valymu. Pastaruoju metu išpopuliarėjus žibintams su lęšinėmis šviesos fokusavimo sistemomis, stipriai sumažėjo net tik žibintai bei jų diametras, bet ir šviesos pluošto plotis, spinduliuojamas per stiklą. Todėl užteršus net ir nedidelę dalį žibinto stiklo, kelio apšvietimas labai suprastėja. TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) žibintų valymo sistema veikia panašiai kaip ir stiklų: iš talpos stiklų valymo skystis užpurškiamas ant žibinto stiklo ir mažais valytuvais nuvaloma. Tokiu būdu palaikomas geras kelio apšvietimas bei jo nuotolis.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) stiklų ir žibintų valytuvai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA AVENSIS sedanas (T25) stiklų ir žibintų valytuvai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.