Tarpinė purkštuko BMW 5 (E60) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Tarpinė purkštuko gera kaina internetu

Tarpinė purkštuko

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Tarpinė purkštuko - BMW 5 (E60) variklio sistemos detalė, kuri padeda sandariai užsukti purkštuką ir atlaiko slėgį, nepraleisdama kuro.
Dažniausios BMW 5 (E60) purkštuko tarpinės gedimo priežastys gali būti mechaniniai pažeidimai, perkaitimas, skysčių prasisunkimas ir t.t. Pažeista ar suskilinėjusi BMW 5 (E60) purkštuko tarpinė turi būti pakeista nauja, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio variklio sistemai. Pro nesandarią BMW 5 (E60) purkštuko tarpinę besisunkiantis kuras gali būti variklio sistemos gedimų priežastimi.
Saugoma ir prižiūrima BMW 5 (E60) purkštuko tarpinė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - BMW 5 (E60) purkštukų tarpinės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.