Įvorė priekinė apatinės svirties FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, DAW_) Važiuoklės dalys Traversas, Sailenblokai/įvorės
Atgal

Įvorė priekinė apatinės svirties (JBU660)

  • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
  • 1
    Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
  • 2
    Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
    • Pigiausią variantą
    • Geros kokybės
    • Aukščiausios kokybės
  • 3
    Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
montavimo tipas guminis-metalinis guolis
OE numeriui 1234371
OE numeriui 1234375
OE numeriui 1254310
OE numeriui 1254311
OE numeriui 1305341
OE numeriui 1305342
OE numeriui 1309148
OE numeriui 1309149
OE numeriui 1309644
OE numeriui 1309645
OE numeriui 1328380
OE numeriui 1328381
OE numeriui 1328670
OE numeriui 1328671
OE numeriui 1332074
OE numeriui 1332075
OE numeriui 1348191
OE numeriui 1348192
OE numeriui 1355149
OE numeriui 1355151
OE numeriui 1362650
OE numeriui 1362651
OE numeriui 1477858
OE numeriui 1477860
OE numeriui 1570750
OE numeriui 30714422
OE numeriui 30730829
OE numeriui 30730830
OE numeriui 30748230
OE numeriui 30748231
OE numeriui 31212979
OE numeriui 31212980
vairuotojo padėtis Kairės / dešinės pusės eismui

Sailentblokai ir įvorės, naudojamos pakaboje, skirtos metalinių konstrukcijos elementų sujungimui ir gesinimui aukšto dažnio virpesių, perduodamų nuo ratų į korpusą.