VW PASSAT (3C2) Sankaba ir pavarų dėžė dalys
Atgal

Pasirinkite pogrupį:

Pavarų dežė
Sankaba
Informacija

Sankaba ir pavarų dėžė

Bendra informacija

Sankaba - jungiamoji detalė tarp variklio ir VW PASSAT (3C2) greičių dėžės. Spaudžiamas sankabos pedalas laikinai atjungia variklį nuo ratų - tokiu būdu automobilis rieda laisva eiga nepaisant nuo to kokia pavara tuo metu įjungta. Kai sankabos pedalas pamažu atleidžiamas, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi greičių dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir taip transporto priemonė važiuoja. Sankaba VW PASSAT (3C2) užtikrina sklandžią variklio jungtį su transmisija - tai leidžia transporto priemonei lėtai pajudėti iš vietos.
Važinėjant automobiliu mieste sankaba dirba daugiau nei važinėjant užmiestyje - dėl šios priežasties ji greičiau susidėvi. Sankabos ilgaamžiškumą taip pat lemia transporto priemonės vairuotojo važiavimo stilius – aktyvesnis važinėjimas skatina dėvėjimąsi.
Pavarų dėžė – VW PASSAT (3C2) mechanizmas, sudarytas iš sukabintų krumpliaračių, velenų ir pavarų perjungimo mechanizmo. VW PASSAT (3C2) pavarų dėžė skirta keisti automobilio važiavimo greitį, kryptį, traukos jėgą, taip pat atjungti transmisiją nuo variklio, kai transporto priemonė nejuda.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama VW PASSAT (3C2) sankaba ir pavarų dėžė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - VW PASSAT (3C2) sankaba ir pavarų dėžė bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.