Siurblys kuro VW PASSAT Variant (3C5) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal

Siurblys kuro (7.28303.60.0)

 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
darbinis režimas elektr.
įkrovimo rodiklis [mA] 5,5
ilgis [mm] 134,6
įtampa [V] 12
jungčių skaičius 2
papildomas gaminys / papildoma informacija be degalų bako siųstuvo bloko
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
skersmuo [mm] 43,5
slėgis [bar] 0,5
slėgis [psi] 7,25
techninės informacijos numeris PI 0045

Siublys kuro - VW PASSAT Variant (3C5) kuro sistemos detalė, pumpuojanti kurą ir tiekianti jį purkštukams. Kuro siurblys yra svarbus prietaisas, leidžiantis varikliui dirbti kokybiškai. Rekomenduojama, kad visos kuro sistemos detalės būtų nesugedę ir atliktų savo paskirtį; būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant VW PASSAT Variant (3C5), kuro siurblys turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
VW PASSAT Variant (3C5) kuro siurblys yra svarbi detalė, tad rekomenduojama nelaukti, kol jis visiškai suges, o pradėjus streikuoti, automobilį vežti patikrai. Apie gendantį kuro siurblį gali išduoti sunkus automobilio užvedimas šaltu oru.
Kokybiškai veikiantis ir nesugedęs VW PASSAT Variant (3C5) kuro siurblys efektyviai tieks kurą. Pigiausiosdalys.lt - VW PASSAT Variant (3C5) kuro siurbliai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.