Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Variklio blokas – tai pagrindinė variklio detalė, prie kurios montuojamos kitos detalės, mazgai ir mechanizmai. TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio bloke yra montuojamos cilindrų gilzės. Prie variklio bloko jungiami alkūninis velenas, karteris, cilindrų galvutė, greičių dėžė ir kitos detalės.
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio blokas gali trūkti nuo perdidelio perkaitimo, per mažo tepimo. Norinkt išvengti rimtų variklio gedimų reikia prižiūrėti variklio aušinimo, tepimo sistemą, pilti kokybiškus ir tinkamus tepalus ir skysčius.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio blokas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio blokas ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.