Tepalas varikliui TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) Variklio dalys Variklio tepimas
Atgal

Tepalas varikliui (49180)

 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
alyvos klampumo klasifikacija SAE 5W-30
gamintojo leidimas BMW Longlife-04
gamintojo leidimas MB 229.51
gamintojo leidimas VW 504.00/507.00
specifikacija ACEA A3-04/B3-04
specifikacija ACEA B4-04
specifikacija ACEA C3-08
specifikacija Porsche C30

Tepalas varikliui – TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_), kaip ir kiekvienam automobiliui yra gyvybiškai svarbus skystis, pilamas į variklio sistemą tam, kad suteptų ir padėtų nesusidaryti trinčiai tarp judančių detalių.
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) tepalą varikliui rekomenduojame rinktis pagal gamintojo rekomendacijas ir keisti tokiu laiko ar nuvažiuotų kilometrų periodu, kokį rekomenduoja specializuoto autoserviso darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų automobilio būklę.
Renkantis TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) tepalą varikliui rekomenduojama atsižvelgti ne į gamintojo prekės ženklo žinomumą, bet į SAE klampos indeksą, bei API grupę.
Reguliariai tikrinamas ir keičiamas TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) tepalas varikliui užtikrins ilgą ir efektyvų variklio gyvavimo laiką. Pigiausiosdalys.lt – TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) tepalas varikliui ir kiti automobilių skysčiai bei tepalai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.