Antgalis purkštuko TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Antgalis purkštuko gera kaina internetu

Antgalis purkštuko

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Antgalis purkštuko - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) dalis, kurios pagrindinė funkcija yra nukreipti ir paskirstyti reikalingą kurą.
Rekomenduojama, kad visi purkštukų antgaliai būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagaminti. Eksploatuojant TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_), antgaliai purkštuko turi būti reguliariai pakeičiami. Idealiausia, jei keitimo darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) purkštukų antgaliai yra svarbios detalė, nes užtikrina saugų, kokybišką ir ilgalaikį kitų šios sistemos detalių eksploatavimą.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) purkštukų antgaliai padės variklio sistemai tarnauti ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) antgalis purkštuko ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.