Droselinė sklendė TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal

Droselinė sklendė

Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Droselinė sklendė - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio sistemos detalė, kuri reguliuoja kuro padavimo kiekį į sistemą.
Rekomenduojama, kad visos sklendės būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_), droselinė sklendė turi būti reguliariai patikrinama. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) droselinė sklendė yra svarbi detalė, nes užtikrina kokybišką kuro padavimą į automobilio sistemą.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) droselinė sklendė tieks kurą ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) droselinė sklendė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.