Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) variklio kuro sistemą sudaro kuro bakas, vamzdeliai, kuro filtas, siurblys, vožtuvai, purkštukai. Kuras iš degalų bako per vamzdelius ir kuro filtrą, kuriame yra išfiltruojamas, patenka į kuro siurblį, kuris sukelia slėgį ir vienodais kiekiais kurą išpurškia į purkštukus. Kai kuriais atvejais automobilio kuro bake, gali būti instaliuotas antras, papildomas, elektrinis kuro siurblys. Purkštukai įpurškia kurą į degimo kamerą, kur kuras yra uždegiamas.
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) kuro sistema turi būti nepralaidi aplinkai, sandari (oras negali patekti į kurą, o kuras negali nutekėti į aplinką).
Dažniausi TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) kuro sistemos gedimai atsiranda dėl nekokybiško kuro, retai keičiamo kuro filtro ar užpylus netinkamą kurą (sumaišius benziną su dyzeliu ar atvirkščiai).
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) kuro sitema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE_, R1_) kuro sistemos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.