VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Tepalai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Tepalas - plovėjas
Į užklausą
Tepalas konsistencinis
Į užklausą
Tepalas varikliui
Į užklausą
Transmisinis (greičių dėžės) tepalas
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Variklio tepalai sutepa visas judančias, besitrinančias tarpusavyje VW PASSAT (3C2) variklio dalis. Degimo metu į tepalus patenka teršalų dalelės, degimo produktų liekanos, kurios teršia ir sutirština tepalus. Dėl šios priežasties dažnai sutrinka normalus tepalų tiekimas į variklį, sumažėja transporto priemonės galingumas, didėja kuro sąnaudos, kartais variklis net visiškai sugenda.
VW PASSAT (3C2) variklio tepalų funkcijos:
 - sumažinti variklio detalių trintį ir dilimą;
 - užtikrinti tepimą visomis variklio darbo sąlygomis;
aušinti;
 - palaikyti variklio švarą, sulaikant kietas daleles, apsaugoti nuo nuosėdų formavimosi;
 - palengvinti šalto variklio darbo paleidimą;
 - apsaugoti variklį ir jo detales nuo korozijos.
Reguliariai keičiant tepalus bei jų filtrus, tepimo sistemoje cirkuliuoja tik švarūs tepalai. Tai gerokai padidina VW PASSAT (3C2) variklio galingumą ir saugo nuo detalių nusidėvėjimo. Naudojant kokybiškus tepalo filtrus, išvengiama kuro sąnaudų augimo, taip pat padidinto anglies dvideginio išmetimo.
Reguliariai keičiami VW PASSAT (3C2) tepalai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - VW PASSAT (3C2) tepalai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.