Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Pusašis (dar kitaip vadinamas „granatomis”) – HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) dalis, skirta perduoti posūkio momentą į automobilio ratus, kartu išlaikant automobilio stabilumą ir manevringumą nepaisant kelio nelygumų. Paprastai automobiliai turi po dvi išorines ir dvi vidines „granatas“.
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) „granatos” gaminamos iš kieto metalo ir apvelkamos apsauginėmis gumomis, kurios apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Nusidėvėjus apsauginei gumai patenka purvo, drėgmės, sniego, smėlio ar kitų nuosėdų, kurios laikui bėgant sugadina HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) „granatas” - posūkių metu išorinės „granatos” pradeda traškėti, o vidinės - vibruoti. Jei posūkių metu pastebite vieną iš šių požymių - greičiausiai laikas keisti pačias „granatas“, o jei laiku identifikavote apsauginės pusašio gumos įtrūkimą, galbūt galėsite apsieiti ir gumos pakeitimu.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) pusašis („granatos”) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) pusašis („granatos”) ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.