Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

Pusašis (dar kitaip vadinamas „granatomis”) – HONDA CR-V III dalis, skirta perduoti posūkio momentą į automobilio ratus, kartu išlaikant automobilio stabilumą ir manevringumą nepaisant kelio nelygumų. Paprastai automobiliai turi po dvi išorines ir dvi vidines „granatas“.
HONDA CR-V III „granatos” gaminamos iš kieto metalo ir apvelkamos apsauginėmis gumomis, kurios apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Nusidėvėjus apsauginei gumai patenka purvo, drėgmės, sniego, smėlio ar kitų nuosėdų, kurios laikui bėgant sugadina HONDA CR-V III „granatas” - posūkių metu išorinės „granatos” pradeda traškėti, o vidinės - vibruoti. Jei posūkių metu pastebite vieną iš šių požymių - greičiausiai laikas keisti pačias „granatas“, o jei laiku identifikavote apsauginės pusašio gumos įtrūkimą, galbūt galėsite apsieiti ir gumos pakeitimu.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas HONDA CR-V III pusašis („granatos”) tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - HONDA CR-V III pusašis („granatos”) ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.