Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio galvutė - transporto priemonės detalė, iš viršaus dengianti variklio cilindrus. Joje dažniausiai formuojama ir degimo kamera, kurioje kuras sumaišomi su oru ir gaunamas degalų mišinys.
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio galvutė gali sugesti dėl kelių priežasčių: nepakankamo aušinimo skysčio kiekio, mechaninių aušinimo sistemos gedimų, netikslių temperatūros daviklių rodymo. Taip pat variklio galvutę gali pažeisti ir nutrūkęs paskirstymo diržas, sutrikusi dujų įsiurbimo ar išmetimo vožtuvų veikla.
Apie sugedusią RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio galvutę dažniausiai signalizuoja pernelyg standžios aušinimo sistemos žarnos, aušinimo sistemos temperatūros svyravimai, nepakankamas salono šildymas esant įkaitusiam varikliui. Taip pat apie gedimus praneša padidėjęs tepalų lygis, pastebimos baltos ar rudos putos ir apnašos ant tepalų matuoklio, nestabilus variklio darbas.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio galvutė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio galvutė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.