Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Diržai/guoliai/įtempėjai - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio sukimosi momento perdavimo sistema, skirta variklio dėka sukti papildomus įrenginius, tokius kaip generatorių, vairo stiprintuvo siurblį, kondicionieriaus siurblį. Diržai/guoliai/įtempėjai yra naudojami ir perduoti sukimo momentą iš alkūninio į paskirstymo velenėlius, kurie skirti variklio degimo sistemai.
Diržu perduodamas sukimo momentas. Guoliai ir įtempėjai padeda įtempti diržą ir paskirstyti didesnį diržo plotą prie skriemulių.
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) diržai, guoliai ir įtempėjai dažniausiai yra keičiami pravažiavus šimtą tūkstančių kilometrų.
Dėl susidėvėjusių RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) diržų, guolių ir įtempėjų gali neveikti papildomi įrenginiai ir automobilis praras eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) diržai, guoliai ir įtempėjai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) diržai, guoliai ir įtempėjai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.