Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Paskirstymo mechanizmas - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) mechanizmus, skirtas perduoti sukimo momentą iš alkūninio į paskirstymo velenėlius. Į paskirstymo mechanizmą įeina apatinis ir viršutinis skriemulys, diržas, atraminiai ir įtempimo guoliai. Jie reikalingi tam, kad stūmokliui pakilus į savo vietą, būtų laiku atidaromi vožtuvai.
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) paskirstymo mechanizmas dažniausiai nusidėvi dėl naudojimo. Paskirstymo mechanizmo detalės keičiamos pagal gamintojo rekomendacijas.
Nepakeitus laiku RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) paskirstymo mechanizmo, diržas gali trūkti ir tuo atveju sugadinti variklį.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) paskirstymo mechanizmas tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) paskirstymo mechanizmas internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.