RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT09, KT12, KT1S) Variklio dalys Turbina dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Daviklis turbinos slėgio
Į užklausą
Turbina
Į užklausą
Turbinos montavimo tarpinė
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Turbina – tai RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) dalis, suteikianti transporto priemonei užtektinai galios tam, kad automobilis greičiau įsibėgėtų.
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) turbinos yra varomos išmetamosiomis dujomis, kurios išmetimo vožtuvais pašalintos iš degimo kameros, patenka į išmetimo kolektorių, prie kurio pritvirtintas turbokompresorius. Išmetamosios dujos suka turbinos rotorių.
Karštis, kurį išskiria turbinos mechanizmas gali sugadinti ar kitaip neigiamai paveikti automobilio variklio detales - norint to išvengti, turbina ir išmetimo kolektorius turi būti izoluoti nuo kitų detalių. Taip pat, siekiant išsaugoti RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) turbinos ilgaamžiškumą ir patikimumą, patariama baigus kelionę iš karto neužgesinti įkaitusio transporto priemonės variklio, geriau keletą akimirkų palaukti, kol jis atvės - tokiu būdu išvengiama mechanizmo perkaitimo ir laiku keisti tepalus.
Tinkamai prižiūrima RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) turbina tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) turbinos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.