Pagalvė variklio RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) Variklio dalys Variklio/pavarų dėžės pagalvės
Atgal

Pagalvė variklio (184112)

 • Originalus detalės kodas: 8200292828
 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
montavimo vieta galinis
montavimo vieta transmisijos galas

Pagalvė variklio – RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) detalė, padedanti pritvirtinti variklį prie transporto priemonės kėbulo ir sumažinanti variklio vibraciją. RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio pagalvės savo sandara primena sailenblokus – jų vidus padengtas tepalais arba guma, kuri slopina variklio vibraciją.
Automobiliui keičiant savo padėtį, variklio apsukoms staigiai kylant ir leidžiantis, variklio pagalvės patiria didžiausią apkrovą. Variklio pagalvės RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) dėvisi dėl įvairių priežasčių - dėl padidėjusios variklio vibracijos, dėl detalės amžiaus ir kitų mechaninių pažeidimų.
Suplyšusios RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) pagalvės variklio apie gedimus išduoda vibracija, juntama transporto priemonės salone, kartais dreba pavarų svirtis. Susidėvėjusios pagalvės gali pažeisti automobilio pakabos detales, suplėšyti duslintuvo gofras bei gumas ar kitaip apgadinti kitas detales.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio pagalvės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt – RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio pagalvės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.