RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT09, KT12, KT1S) Variklio dalys Variklio/pavarų dėžės pagalvės dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Pagalvė pavarų dėžės
Į užklausą
Pagalvė variklio
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Pagalvės – RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) detalės kurios laiko pritvirtintą variklį prie transporto priemonės kėbulo.
Variklio pagalvės savo sandara primena sailenblokus – jų vidus padengtas tepalais arba guma, kuri slopina variklio vibraciją.
Automobiliui keičiant savo padėtį, variklio apsukos staigiai kyla ir leidžiasi – tuomet pagalvės patiria didžiausią apkrovą. Variklių pagalvės dėvisi dėl įvairių priežasčių - dėl padidėjusios variklio vibracijos, dėl detalės amžiaus ir kitų mechaninių pažeidimų.
Suplyšusios RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio pagalvės apie gedimus išduoda vibracija, juntama transporto priemonės salone, kartais dreba pavarų svirtis. Susidėvėjusios pagalvės gali pažeisti automobilio pakabos detales, suplėšyti duslintuvo gofras bei gumas ar kitaip apgadinti kitas detales.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) variklio/pavarų dežės pagalvės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) pavarų dėžės/variklio pagalvės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.