RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT09, KT12, KT1S) Variklio dalys Uždegimo sistema dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Dangtelis paskirstytojo
Į užklausą
Komutatorius
Į užklausą
Kontaktai užvedimo spynelės
Į užklausą
Laidų komplektas žvakėms
Į užklausą
Paskirstytojas
Į užklausą
Skriejikas paskirstytojo
Į užklausą
Spynelė užvedimo
Į užklausą
Žvakė uždegimo
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Uždegimo sistemos paskirtis – užtikrinti sklandų ir stabilų RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) uždegimo procesą, ekonomišką ir ekologišką variklio darbą. Tinkamai veikianti uždegimo sistema tausoja automobilį, užtikrina efektyvų kuro panaudojimą.
Dažniausiai RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) neužsiveda, kai sutrinka viena iš uždegimo sistemos dalių veikla: nusėda akumuliatorius, sugenda pakaitinimo žvakės, pertraukiklis-skirstytuvas, rotorius, kondensatorius, netvarkingas aukštosios įtampos laidas.
Vairuotojai ne visada gali patys nustatyti RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) uždegimo sistemos gedimus, tačiau kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad visos sistemos dalys būtų švarios, kontaktai - tvarkingi ir patikimai sujungti, o akumuliatoriuje netrūktų elektrolito.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) uždegimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) uždegimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.