Filtras automatinės greičių dėžės CITROËN C5 (RD_) Variklio dalys Filtrai
Atgal

Filtras automatinės greičių dėžės (V22-0314)

 • Originalus detalės kodas: 2263.33
 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
papildomai reikalingų dalių ieškokite priedų sąraše
papildomas gaminys / papildoma informacija 2 su sandarikliu
transmisijos tipas AL4
transmisijos tipas automatinė transmisija, 4 greitis

Filtras automatinės greičių dėžės - CITROËN C5 (RD_) greičių dėžės tepalo filtravimo įrenginys, filtruojantis tepalą ir surenkantis į sistemą patekusius nešvarumus.
Rekomenduojama, kad visi filtrai būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagaminti. Eksploatuojant CITROËN C5 (RD_), filtras automatinės greičių dėžės turi būti reguliariai pakeičiamas. Idealiausia, jei keitimo darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
CITROËN C5 (RD_) filtras automatinės greičių dėžės yra svarbi detalė, nes užtikrina kitų šios sistemos detalių saugų ir ilgalaikį veikimą bei eksploatavimą.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas CITROËN C5 (RD_) automatinės greičių dėžės filtras tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - CITROËN C5 (RD_) automatinės greičių dėžės filtras ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.