Informacija

Kėbulo dalys

Bendra informacija

AUDI Q7 (4L) skardos dengia visą automobilio kėbulą.
AUDI Q7 (4L) skardos dažniausiai tampa nebetinkamos eksploatuoti dėl kelių priežasčių: paveikiamos korozijos ir surūdyja arba transporto priemonei patekus į auto įvykį yra apgadinamos mechaniškai.
Dėl nebetinkamų eksploatuoti AUDI Q7 (4L) skardų jūsų automobilis nebegaus privalomojo techninės apžiūros leidimo dalyvauti eisme, tad jas bus būtina lyginti arba pakeisti naujomis. Lyginti pažeistas skardas dažniausiai patartina kai jos yra defektuotos minimaliai. Labiau apgadintą skardą yra paprasčiau pakeisti nauja.
Naujos AUDI Q7 (4L) skardos turi būti kokybiškai paruoštos: sušveičiamos, padengiamos gruntu, nudažomos, nulakuojamos ir nupoliruojamos.
Tinkamai paruošta ir eksploatuojama AUDI Q7 (4L) skarda tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - naujos AUDI Q7 (4L) skardos internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.