Matuoklis oro srauto MERCEDES-BENZ CLS (C218) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Matuoklis oro srauto gera kaina internetu

Matuoklis oro srauto

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Matuoklis oro srauto - MERCEDES-BENZ CLS (C218) yra daviklių sistemos detalė, matuojanti oro masę, patenkančią į variklio sistemą. Oro srauto matuoklis yra svarbus informacinis prietaisas, leidžiantis variklio kompiuteriui apskaičiuoti reikiamą įpurkšti kuro kiekį. Rekomenduojama, kad visos informavimo detalės ir davikliai būtų nesugedę ir atliktų savo paskirtį; būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagaminti. Eksploatuojant MERCEDES-BENZ CLS (C218), oro srauto matuoklis turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
MERCEDES-BENZ CLS (C218) oro srauto matuoklis yra svarbi detalė.
Kokybiškai veikiantis ir nesugedęs MERCEDES-BENZ CLS (C218) oro srauto matuoklis padės vairuotojui efektyviai eksploatuoti automobilį. Pigiausiosdalys.lt - MERCEDES-BENZ CLS (C218) oro srauto matuoklis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.