Matuoklė tepalo lygio PEUGEOT 3008 Variklio dalys Variklio tepimas
Atgal
 •       Matuoklė tepalo lygio gera kaina internetu

Matuoklė tepalo lygio

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Matuoklė tepalo lygio - PEUGEOT 3008 variklio detalė, padedanti nustatyti tepalo lygį sistemoje.
Rekomenduojama, kad tepalo lygio matuoklė, kaip ir kitos automobilio detalės būtų nepažeistos, nedeformuotos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant PEUGEOT 3008, tepalo lygis turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei tepalą patikrinsite kartą per savaitę, o jo keitimo darbus patikėsite specializuoto autoserviso darbuotojui, kuris juos atliks iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu arba atsižvelgiant į nuvažiuotų kilometrų skaičių.
PEUGEOT 3008 tepalo lygio matuoklė yra gana svarbi detalė, nes padeda užtikrinti kitų šios sistemos detalių saugų ir ilgalaikį veikimą bei automobilio eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas PEUGEOT 3008 tepalo lygis leis ilgai ir efektyviai funkcionuoti automobiliui. Pigiausiosdalys.lt - PEUGEOT 3008 tepalo lygio matuoklė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.