Žvakė pakaitinimo OPEL MERIVA B Elektros sistema Kaitinimo sistema
Atgal
        Žvakė pakaitinimo ADZ91818 gera kaina internetu

Žvakė pakaitinimo (ADZ91818)

 • Originalus detalės kodas: 97389905
 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

OPEL MERIVA B pakaitinimo žvakės uždegimo sistemos sudedamosios dalys. Pakaitinimo žvakių paskirtis - padėti lengviau užkurti šaltą dyzelinį automobilio variklį. OPEL MERIVA B pakaitinimo žvakės yra gaminamos kelių rūšių. Senstant ir dėvintis pakaitinimo žvakėms, jos kaista vis silpniau ir tai užtrunka vis ilgiau - dėl šios priežasties užkurti automobilį darosi vis sunkiau, o kai oras atvėsta, transporto priemonė gali ir visai neužsikurti. Nusidėvėjusios žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja OPEL MERIVA B dinamika, išauga kuro sąnaudos. OPEL MERIVA B pakaitinimo žvakes būtina keisti pagal gamintojų nurodytus terminus ar nuvažiuotą kilometrų skaičių. Įprastai žvakes reikėtų keisti kas metus, prieš prasidedant šaltajam metų sezonui.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos OPEL MERIVA B pakaitinimo žvakės leis užvedimo sistemai tarnauti ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - OPEL MERIVA B pakaitinimo žvakės bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.