Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

ABS padeda suvaldyti automobilį staigaus stabdymo metu ir neleidžia jam slysti, be to suteikia galimybę automobilio ratams suktis pirmyn, taip išlaikant stabilų automobilio valdymą. Įprastinė stabdžių sistema staigaus stabdymo metu užblokuoja automobilio ratus, transporto priemonė tampa nevaldoma ir slysta kelio danga. AUDI A4 Avant (8D5, B5) su ABS įmynus stabdžių pedalą ratai neužblokuojami tol, kol vairuotojas atleidžia paminą. Tipiška AUDI A4 Avant (8D5, B5) ABS sistema automobilio užblokuoja ir atlaisvina ratus iki 20 kartų per sekundę, taip išlaikydama automobilio stabilumą ir sukibimą su kelio danga bei leidžia vairuotojui jį valdyti. Būgniniai stabdžiai (būgnai, kaladėlės) - AUDI A4 Avant (8D5, B5) detalės, kurios yra stabdžių sistemos sudedamosios dalys. Dažniausiai būgniniai stabdžiai naudojami senesnėse transporto priemonėse arba eksploatuoti bekelėje skirtos sunkiasvorės transporto priemonės. Būgniniai stabdžiai yra daugiau apsaugoti nuo išorės (šiukšlių, purvo, dulkių). Diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) - AUDI A4 Avant (8D5, B5) detalės, kurios yra stabdžių sistemos sudedamosios dalys. Diskiniai stabdžiai stabdo efektyviau už būgninius, bet yra mažiau ilgaamžiškesni. Patikrinti susidėvėjimą yra daug paprasčiau, visi defektai ir susidėvėjimai matomi akivaizdžiai. Pagrindiniai AUDI A4 Avant (8D5, B5) stabdžių sistemos gedimai:
  • Laiku nepakeisti skysčiai;
  • Išorės poveikis;
  • Kitų sistemos detalių gedimai.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama AUDI A4 Avant (8D5, B5) stabdžių tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A4 Avant (8D5, B5) stabdžių sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.