Filtras salono KIA OPTIMA [USA] sedanas (US) Variklio dalys Filtrai
Atgal
 •       Filtras salono gera kaina internetu

Filtras salono

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Filtras salono - KIA OPTIMA [USA] sedanas (US) salono oro filtravimo įrenginys, filtruojantis orą ir surenkantis į saloną įpučiamas smulkias išorės daleles bei sugeriantis blogą kvapą ar dulkes.
Rekomenduojama, kad visi filtrai būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagaminti. Eksploatuojant KIA OPTIMA [USA] sedanas (US), filtras salono turi būti reguliariai pakeičiamas. Idealiausia, jei keitimo darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
KIA OPTIMA [USA] sedanas (US) filtras salono yra svarbi detalė, nes užtikrina saugų, kokybišką ir ilgalaikį pečiuko veikimą bei eksploatavimo galimybes bei komfortabilią kelionę automobilio salone.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas KIA OPTIMA [USA] sedanas (US) salono filtras tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - KIA OPTIMA [USA] sedanas (US) salono filtrai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.