BMW 3 Touring (F31) 318 d Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita Akumuliatoriai dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Akumuliatoriaus pakrovėjas
Į užklausą
Akumuliatorius
Į užklausą
Klemos akumuliatoriaus
Į užklausą
Informacija

Filtrai, tepalai, skysčiai ir kita

Bendra informacija

Akumuliatorius BMW 3 Touring (F31), tai prietaisas, kaupiantis elektros energiją ir kai prireikia, tiekiantis ją automobilio sistemai.
Renkantis akumuliatorių, būtina atkreipti dėmesį į šiuos faktorius:
 - Akumuliatoriaus matmenys. BMW 3 Touring (F31) akumuliatoriui įstatyti yra numatyta speciali vieta. Taip pat automobilio gamintojai pateikia tinkamų akumuliatorių išmatavimus, todėl prieš įsigyjant naują akumuliatorių būtina juos išsiaiškinti.
 - Akumuliatoriaus talpa ir galingumas. Automobilio gamintojai taip pat nurodo tinkamą akumuliatoriaus talpą ir galingumą, todėl rekomenduojama rinktis prietaisą, atitinkantį šiuos rodiklius.
 - Akumuliatoriaus amžius. Automobilio gamintojai visada rekomenduoja rinktis tik naują akumuliatorių. Pirkdami dėvėtą prietaisą, negalite nustatyti, kiek ir kokiomis sąlygomis jis eksploatuotas ir kiek ilgai dar tarnaus.
Norint, kad BMW 3 Touring (F31) akumuliatorius ilgiau tarnautų būtina jį tinkamai prižiūrėti. Reikėtų periodiškai patikrinti elektrolito kiekį ir tankį - jei medžiagos trūksta, įpilti distiliuoto vandens. Svarbu nuolat tikrinti akumuliatoriaus įkrovimo įtampą - ji neturėtų būti mažesnė nei ~ 12,5 V. Akumuliatoriaus būklė turėtų būti tikrinama kas 6 mėnesius - jei įtampa sumažėjusi, reikėtų papildomai įkrauti.
Tinkamai prižiūrimas ir reguliariai tikrinamas BMW 3 Touring (F31) akumuliatorius tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - BMW 3 Touring (F31) akumuliatoriai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.