FORD FUSION [USA] sedanas 2.0 Stabdžių sistema Stabdžių vamzdeliai ir sudedamosios dalys dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Stabdžių vamzdelio antgalis
Į užklausą
Stabdžių vamzdelio jungtis
Į užklausą
Stabdžių vamzdelis be antgalio
Į užklausą
Vamzdelis stabdžių ( pagal išmatavimus )
Į užklausą
Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

Stabdžių vamzdeliai FORD FUSION [USA] sedanas naudojami apjungti visą stabdžių sistemą nuo pagrindinio cilindro, iki prie rato esančio stabdžių suportų ar (būgnininiuose stabdžiuose) cilindriukų, per kuriuos perduodamas hidraulinis skystis. Stabdžių vamzdeliai būna variniai arba plieniniai. Plieninis stabdžių vamzdelis yra atsparesnis smūgiams, o variniai atsparesni korozijai.
FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių vamzdeliai ir sudedamosios dalys dažniausiai nusidėvi dėl korozijos.
Dėl susidėvėjusių FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių vamzdelių ir sudedamųjų dalių, stabdžių skystis gali ištekėti ir automobilio stabdžių sistema nebeveiks. Stabdžių skystis keičiamas kas du metus. Rekomenduojama tikrinti ar nėra stabdžių skysčio nutekėjimo ar išrorinių pažeidimų.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių vamzdeliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių vamzdeliai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.