Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

VW PASSAT (3B2) vairavimo sistemą sudaro vairo kolonėlė, traukės, stiprintuvas ir kitos dalys.
Nestabilus automobilis kelyje – pirmas „pavargusios“ ar sugedusios automobilio pakabos požymis – dažnu atveju kartu ir vairo mechanizmo gedimas. Jei pajutote kad kelyje automobilis nėra stabilus ar girdite bildėjimą iš automobilio priekinių ratų – suskubkite pasirodyti meistrams ir pasitikrinti automobilio pakabą ir vairo mechanizmą.
Vairo kolonėlė, sukant vairą tiek į vieną pusę tiek į kitą pilnai išsitraukia į abi puses. Judančios dalys be abejonės yra tepamos specialiais skysčiais ir saugomos nuo išorinės drėgmės, žvyro ir purvo apsauginių gumų dėka.
Apsauginės VW PASSAT (3B2) vairo traukių gumos dengia vairo kolonėlės traukes. Jų paskirstys yra išlaikyti ratus vienodame lygyje automobiliui judant aukštyn ir žemyn. Jos sudarytas iš metalo ir metalinio obuolio jo viduje – apskritimo kuris privalo stabdžiai judėti judant vairo kolonėlės traukėmis.
Jei įtariate VW PASSAT (3B2) vairo traukių gedimus ar matote suplyšusią apsauginę gumą – pasikeiskite ją tol kol nevėlu ir tol kol patekęs purvas nesugadino vairo traukės.
Tinkamamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinama VW PASSAT (3B2) vairavimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - VW PASSAT (3B2) vairavimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.