Alsuoklis variklio VOLVO V70 I (P80_) Variklio dalys Variklio blokas
Atgal
 •       Alsuoklis variklio gera kaina internetu

Alsuoklis variklio

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Alsuoklis variklio - VOLVO V70 I (P80_) variklio detalė, skirta riboti alkūninio veleno ašinį laisvumą.
Rekomenduojama, kad visos variklio detalės būtų nepažeistos, nedeformuotos, būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagamintos. Eksploatuojant VOLVO V70 I (P80_), alkūninio veleno pusžiedžiai turi būti nesusidėvėję ir neturėti laisvumo. Idealiausia, jei nusidėvėjimą nustato specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo periodu atlikęs automobilio apžiūrą.
VOLVO V70 I (P80_) alkūninio veleno pusžiedžiai yra svarbios detalės, nes užtikrina ilgalaikį variklio veikimą bei eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami VOLVO V70 I (P80_) alkūninio veleno pusžiedžiai tarnaus ilgai ir efektyviai. VOLVO V70 I (P80_) alkūninio veleno pusžiedžiai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.