Variklio tarpinių komplektas OPEL ASTRA G universalas (F35_) Variklio dalys Variklio tarpinės
Atgal

Variklio tarpinių komplektas (51016400)

 • Detalės gamintojas: manuf img
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 950 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.
papildomas gaminys / papildoma informacija be cilindro galvutės tarpiklio
papildomas gaminys / papildoma informacija su vožtuvo kojelės sandarikliais
svoris [g] 432,99
tik kartu su 81020100

Variklio tarpinių komplektas - OPEL ASTRA G universalas (F35_) variklio sistemos detalių komplektas, kurios padeda sandariai tvirtinti variklio sistemos detales.
Dažniausios OPEL ASTRA G universalas (F35_) tarpinių gedimo priežastys gali būti mechaniniai pažeidimai, perkaitimas, skysčių prasisunkimas ir t.t. Pažeista ar suskilinėjusi OPEL ASTRA G universalas (F35_) tarpinė turi būti pakeista nauja, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio variklio sistemai. Pro nesandarią OPEL ASTRA G universalas (F35_) tarpinę besisunkiantis oras ar skystis gali būti variklio sistemos gedimų priežastimi.
Saugomos ir prižiūrimos OPEL ASTRA G universalas (F35_) variklio tarpinės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - OPEL ASTRA G universalas (F35_) variklio tarpinės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.