UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ:
PAGAL AUTOMOBILĮ
PAGAL KODĄ
Pateikite užklausą
Patvirtinkite užsakymą
Gaukite automobilių dalis

KAIP SUŽINOTI AUTOMOBILIŲ DALIŲ KAINAS?

      1. Pateikite greitą automobilių dalių užklausą internetu:  

            
           Pagal automobilį

Pirma, nurodykite automobilio valstybinį numerį arba techninius duomenis. Antra, pasirinkite reikiams dalis, nurodykite kiekį ir spauskite "Į užklausą". 

Pastaba: Pridėtos detalės atsiras "Jūsų užklausoje". Pridėję visas reikiamas dalis, spauskite "Siųsti užklausą". El. paštu gausite automobilių dalių pasiūlymą su kainomis.
            
          Pagal kodą

Jei žinote automobilio detalės kodą, pateikite jį bei spauskite "Į užklausą".


     2. Naujiena! Akcijų katalogas. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk ir sutaupyk.“   3. Prekybos salonuose Vilniuje (Algirdo g. 25) ir Šiauliuose (Žemaitės g. 59)

Automobilių dalis užsakyti ar sužinoti jų kainas galite ir atvykę į mūsų prekybos salonus:

Vilniuje: Algirdo g. 25 (Darbo laikas I-V 8:00-18:00, 12:00-13:00 pietų pertrauka)
Šiauliuose: Žemaitės g. 59. (Darbo laikas: I-V 8:00-18:00, VI 9:00-14:00)

Kaip veikia automobilių dalių užsakymo sistema? Pažiūrėkite video

KAIP UŽSAKYTI AUTOMOBILIŲ DALIS?


Naujiena! Akcijų katalogas. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk ir sutaupyk.“

Gausite automobilių dalių pasiūlymą į el. paštą arba/ir telefonu su dalių kainomis

Jums pateikus užklausą, mes į Jūsų nurodytą el. paštą (arba telefonu, jei to pageidausite) atsiųsime pasiūlymą, suformuotą iš visų pagrindinių Lietuvos ir užsienio automobilių dalių sandėlių, kuriuose laikoma virš 500 tūkst. skirtingų automobilių detalių.

Suformuosime Jums individualų pasiūlymą pagal naujausią sandėlių informaciją. Pasiūlyme pateiksime naudingiausius sprendimus pateikiant gamintojų aprašymus bei automobilių detalių nuotraukas (esant galimybei). Esant poreikiui mūsų specialistas patars dėl tinkamo automobilių dalių pasirinkimo.

Pasirinkite reikiamas dalis iš pasiūlymo ir patvirtinkite užsakymą.

        
Jei automobilio dalių pasiūlymas Jums tiks, galėsite jį patvirtinti išsirinkdami reikiamas automobilių dalis ir atsiskaityti už detales pavedimu ar grynais, prekybos vietuose galima atsiskaityti ir kortele. 

Kaip veikia automobilių dalių užsakymo sistema? Pažiūrėkite video

KAIP GAUSITE AUTOMOBILIŲ DETALES?

Naujiena!
 Akcijų katalogas. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 750 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk ir sutaupyk.“

  1. Naudojantis kurjerio paslaugomis
Naudojantis šiuo pristatymo būdu gausite automobilių dalis Jūsų nurodytu adresu ir Jums patogiu metu. Prieš pristatydamas automobilių dalis, kurjeris telefonu suderins Jums priimtiniausią automobilių dalių pristatymo laiką.

  2. Siunčiant autobusu
Siunčiant automobilių dalis autobusu yra galimybė gauti automobilių dalis tą pačią dieną vos per kelias valandas. Automobilių dalis turėsite atsiimti autobusų stoties siuntų skyriuje Jums patogiu metu. Turėkite asmens dokumentą.

 3. Atsiimant automobilių detalę iš prekybos salono
Galima atsiimti automobilų dalis iš prekybos salono pačiam Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59 žr. plačiau.

Automobilių dalys pristatomos visoje Lietuvoje ir į užsienį (Norvegiją, Angliją, Airiją, Daniją, Švediją, Vokietiją ir kitur) per pasiūlyme nurodytą laiką (Vilniuje ir Šiauliuose atsiimant pačiam dažniausiai tą pačią dieną, siunčiant kurjeriu Lietuvoje tipiškai automobilių dalys pristatomos per 1-2 d.d.). Ypatingai geros automobilių dalių pristatymo į Norvegiją ir į Švediją sąlygos.

Kaip veikia automobilių dalių užsakymo sistema? Pažiūrėkite video